All about Al Satwa area of Dubai

All about Al Satwa area of Dubai
Study time: 4 minutes
Sep . 11 . 2023

Al Satwa is one of the oldest and most beautiful neighborhoods in the city of Dubai, characterized by tall buildings and numerous shops. In the past, this neighborhood featured wooden houses and huts, and it was inhabited by fishermen. However, with the progress of the United Arab Emirates, the Al Satwa area has been transformed into its current form. If you're interested in acquiring more comprehensive information about this area, stay with us until the end of this article on New Way.

معرفی محله السطوه دبی

السطوه (Al Satwa) اسم یکی از محله های دبی است که دارای ساختمان‌های شیک، هتل‌های لوکس و مراکز خرید بسیاری می‌باشد. البته این منطقه به دو بخش مدرن و قدیمی تقسیم بندی شده است. یک بخش آن دارای آسمان‌ خراش‌ها و مراکز تجاری مدرن و پیشرفته است و قسمت دیگر آن که جزو یکی از جاهای دیدنی در دبی است، دارای ساختمان‌های معمولی می‌باشد که اغلب هندی‌ها و فیلیپینی‌ها در آن سکونت دارند.

در منطقه السطوه دبی، به علت تعداد زیاد هندی‌هایی که در آن سکونت دارند، لباس‌ها و غذاهای خوشمزه هندی زیادی در دسترس است. همچنین در آن یک بیمارستان ایرانی نیز احداث شده است.البته محبوبیت السطوه بیشتر به دلیل موقعیت جغرافیایی عالی آن است. الستوا به دلیل نزدیکی به خیابان شیخ زاید دسترسی خوبی به تمام مناطق این شهر دارد. در این محله مهاجران بسیاری با فرهنگ‌های مختلف ساکن هستند و به همین دلیل شما می‌توانید غذای کشورهای مختلف را تست کنید.

السطوه

ویژگی های منطقه السطوه

با توجه به اینکه بیشتر ساکنان السطوه را هندی ها تشکیل می‌دهند، این منطقه دسترسی خوبی به بهترین غذاهای هندی دارد و همچنین می‌توان در بازارهای هندی لباس‌ها و ادویه جات مخصوص این کشور را خریداری کرد. پارچه‌های هندی با بهترین کیفیت و در طرح و رنگ‌های متنوع و زیبا در این بازار عرضه می‌شوند.

همچنین بازار طلای دبی نیز در این محله واقع شده است، در این بازار می‌توان جدیدترین و شیک‌ترین جواهرات را مشاهده و خریداری کرد. از سایر تفریحات لذت بخش در محله السطوه می‌توان به تفریحات آبی و حمام آفتاب در کنار ساحل اشاره کرد.

خصوصیات الستوا دبی
مشاهده آدرس و نقشه محله السطوه دبی

هتل های السطوه دبی

منطقه السطوه در حقیقت یک محله چند فرهنگی است زیرا مهاجران بسیاری در این محله زندگی می‌کنند، این منطقه در همجواری محله جمیرا دبی و بر دبی می‌باشد و دارای هتل‌های متعددی با امکانات عالی و ارزان قیمت است. البته اگر مسافران به دنبال هتل‌های لوکس و یا هتل آپارتمان هستند در فاصله ۵ دقیقه ای از این منطقه می‌توانند به این هتل‌ها دسترسی داشته باشند.

یکی دیگر از دلیل محبوبیت هتل‌های السطوه دسترسی آسان به مرکز شهر است، ضمن اینکه این هتل‌ها با قیمت بسیار مناسب و ارزان در دسترس مسافران قرار می‌گیرند، قیمت هتل برای هر شب حداقل ۳۵ دلار است. شاید جالب باشد که بدانید این منطقه تا برج خلیفه، بسیار نزدیک است و تنها 10 دقیقه فاصله دارد.

اقامت در محله السطوه، مزیت های بسیار زیادی دارد زیرا اقامت در هتل های این منطقه قیمت خوبی داشته و در عین حال خدمات عالی نیز ارائه می‌دهند. هتل‌های منطقه السطوه به علت اینکه بسیار نزدیک به خیابان شیخ زاید هستند، موقعیت مکانی و دسترسی خوبی به سایر نقاط شهر دارند. السطوه در حقیقت یک منطقه متوسط و پیشرفته است که افراد با بودجه اقتصادی متفاوت می‌توانند در آن اقامت داشته باشند اما به طور کلی هزینه اقامت در این محله بسیار مناسب است، در این محله هتل‌های شیک و فروشگاه‌های برند در دسترس می‌باشند

هتل های السطوه دبی

جمع بندی منطقه السطوه دبی

سفر و اقامت در کشور امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی در حقیقت یک سفر رویایی است که خاطرات خوشی را برای مسافران و ساکنان به جای می‌گذارد. در این مطلب از نیووی تلاش شد تا منطقه السطوه را که یک منطقه بسیار عالی برای سفر و سکونت است را به شما معرفی کنیم. چنانچه تجربیات بیشتری در این زمینه دارید، خوشحال می‌شویم تجربیات خود را در قسمت نظرات سایت با ما به اشتراک بگذارید.

Al Satwah is the name of one of the neighborhoods in Dubai where the Central Gold Market, the Indian shopping center and many restaurants are located.

Rate this post :
(5.0 From 1 Rate)

Write Comment